Kern-team
Vera Vervecken Biesheuvelstraat 15 veravervecken@telenet.be 014/67.77.39 0472/73.12.65
Mieke Claes De Valken 32 miekcla53@gmail.com 014/67.91.54 0484/26.13.14
Gaby Van Den Broeck Grotstraat 11 bus 1 vandenbroeckgaby@hotmail.com 0494/78.03.92
Carry Fabri Bremberg 3 carry.fabri@skynet.be 0496/69.68.91
Wendy Van Beek Kerkstraat 9 wendy.vanbeek@belgacom.net 0494/23.04.26
Veronique Geenen Akkerstraat 33 veroniquegeenen@hotmail.be 014/67.99.41 0478/28.65.46
Lessenadministratie
Carry Fabri zie hoger
Ledenadministratie
Saskia Detremmerie Koeistraat 39 saskiadetremmerie@icloud.be 0474/93.86.96
Kassiersters
Paula Proost Roobeek 18 stessensproost@hotmail.com 014/67.72.20 0479/39.04.61
Mieke Claes zie hoger
35+
Ingrid Haagen Kloosterstraat 14 2470 Retie haageningrid@gmail.com 0498/43.00.31
Saskia Detremmerie zie hoger
Carry Fabri zie hoger
Veronique Geenen zie hoger
Wendy Van Beek zie hoger
55+
Paula Proost zie hoger
Mieke Claes zie hoger
Reizen
Paula Proost zie hoger
Mieke Claes zie hoger
Gaby Van Den Broeck zie hoger
Yoga
Fernanda Geudens zie hoger
Carin Blockx zie hoger
Turnen
Jet Hens Berendonk 45 jethens@hotmail.com 014/67.93.03
Regio Prijs
Saskia Detremmerie zie hoger
Omgevingsraad - landbouwraad
Dinie Vrijsen Varenpad jan.huybregts@belgacom.net 014/67.77.22
Cultuurraad Prijs
Jet Hens zie hoger
Mieke Claes zie hoger
Gezondheidsraad
Jet Hens zie hoger
Agra
Dinie Vrijsen zie hoger
Archief
Saskia Detremmerie zie hoger
Koken
Christiane Cools De Maaskens 50 014/67.07.47
Jet Hens zie hoger
Tombola en Decoratie
Lisette Segers Kerkstraat 55 lisettesegers@hotmail.com 014/67.97.59
Wendy Van Beek zie hoger
Bloemschikken
Vera Vervecken zie hoger
Fietsen
Emilia Van Herck 014/67.13.36
Vlag
Magda Stessens Bremberg 19 laurijssen.marcel@gmail.com 014/67.04.83
Webmaster facebook instagram
Diane Van Herck Kerkstraat 182 dianevherck@msn.com 014/67.06.57 0478/54.22.20
Foto's en film
Diane Van Herck zie hoger
Lisette Segers zie hoger
Wendy Van Beek zie hoger